Reprezentacja Polski w Haxballu - strona nieoficjalna

Szym - Biuro Prasowe
Kurson - Trener

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Otwarcie strony Reprezentacji Polski w Haxballu

• autor: RepkaPolskiwHb, 2013-04-25 18:51

W dniu 25 kwietnia 2013 r. strona Reprezentacji Polski w Haxballu oficjalnie rozpoczęła swoje działanie.

Władzę nad Biurem Prasowym przejął Szym i to właśnie on był pomysłodawcą zrobienia takiej oto strony. Liczne pomysły tego Pana będą pojawiały się z czasem istnienia nowej reprezentacji. Obecnie kadra rozpoczyna pierwsze treningi i już w najbliższym czasie będziemy dla Was relacjonować pierwsze sparingi kadry, bo już niedługo, w maju - pierwszy i to od razu bardzo ważny turniej dla naszej reprezentacji - Mistrzostwa Europy kadr narodowych. Będziemy razem z naszymi reprezentantami przez ten czas, dlatego bądźcie z nami i zaglądajcie na naszą stronę! Będzie wiele ciekawych newsów, jakich do tej pory nie było o naszej reprezentacji. Zapraszamy!

W rozwinięciu zobaczysz nasz plakat reklamujący.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.